Την Τετάρτη 19 Ιουλίου 2023, το NouPou συμπλήρωσε 10 χρόνια από την ημέρα που βγήκε για πρώτη φορά «στον αέρα» και το γιόρτασε με ένα λαμπερό πάρτι στο Island Athens Riviera στη Βάρκιζα.
Η ομάδα του NouPou – Από αριστερά: Γιώργος Λαμπίρης, Τζένη Καρκαντζού, Κατερίνα Γκολέμη, Γεωργία Περιμένη, Μάρω Σενετάκη, Άννυ Τζαβέλλα, Μάνος Μίχαλος, Νανά Γιαννοπούλου, Πάνος Κοκκίνης, Ρομίνα Δερβεντλή, Νίκος Ρούμπος, Νατάσσα Γεωργοπούλου & Μπροστά, από αριστερά: Ζωή Πατσιώλη, Μαρία Τουλιάτου, Νίκος Μίχαλος
Με φόντο το ηλιοβασίλεμα της Αθηναϊκής Ριβιέρας, φίλοι και συνεργάτες βρέθηκαν στον χώρο για να μοιραστούν αναμνήσεις, επιτυχίες και σχέδια για το μέλλον του no1 digital brand των Νοτίων Προαστίων και να του ευχηθούν «Χρόνια Πολλά».
Οι συνιδρυτές του NouPou, Μάνος Μίχαλος, Πάνος Κοκκίνης, Νίκος Μίχαλος
Άνθρωποι από τον επιχειρηματικό κόσμο, τον χώρο της εστίασης, του real estate, του τουριστικού και του κατασκευαστικού κλάδου και τον χώρο των media και της διαφήμισης, έδωσαν το «παρών» και γιόρτασαν μαζί με το NouPou.
Γιώργος Δικαίος, Δικαίος Constructions, Νανά Γιαννοπούλου Advertising Manager NouPou, Αφροδίτη ΜπάνηΠέτρος Άγγος, Head of Marketing Engel & Volkers, Μαρία Τουλιάτου Head of Sales NouPou, Άντυ Αναστασίου
Mαρία Τουλιάτου, Head of Sales NouPou, Χριστιάνα Ψαλτάκου, Μέλος Δ.Σ. ΤΕΚΑΛΠέπη Καρούμπαλη, Υπεύθυνη Διοίκησης Διαδραστικό Ευρωπαϊκο Σχολείο (ΔΕΣ), Νανά Γιαννοπούλου, Advertising Manager NouPou, Μαρία Αναγνωστοπούλου, Εκπαιδευτικός Διαδραστικό Ευρωπαϊκο Σχολείο (ΔΕΣ)
Νίκος Ρούμπος & Νατάσσα Γεωργοπούλου Beat Τhe Whites (BTW), Μάνος Μίχαλος, CEO NouPou, Μαρία Τουλιάτου, Head of Sales NouPouΜαρία Τουλιάτου, Head of Sales NouPou, Τώνια Κατσιαγάννη, Corporate Communications & PR Director Ten BrinkeΠαναγιώτης Καθαροπουλος, Ιδιοκτήτης Patisserie To Kati Allo, Όλγα ΠυργιώτηΈρικα Καριανάκη, Διεύθυνση Mάρκετινγκ και Eπικοινωνίας Επίκυκλος, Μάνος ΓαλανόπουλοςΜαρία Αρτίκη, Διευθύντρια Marketing και Επικοινωνίας OK Anytime Market Α.Ε., Μαρία Τουλιάτου, Head of Sales NouPou
Μανωλης Κορακίτης, Korakitis Woodworks, Νανά Γιαννοπούλου, Advertising Manager NouPou, Νάνσυ ΚάπολουΗ ομάδα του NouPou – Από αριστερά: Κατερίνα Γκολέμη, Νανά Γιαννοπούλου, Μάνος Μίχαλος, Μάρω Σενετάκη, Άννυ Τζαβέλλα, Γεωργία Περιμένη, Τζένη Καρκαντζού & μπροστά, από αριστερά: Μαρία Τουλιάτου, Νίκος Μίχαλος, Ζωή Πατσιώλη, Πάνος Κοκκίνης, Γιώργος Λαμπίρης
NouPou Newsletter
Μάθε τη νότια πλευρά της πόλης μέσα από το inbox σου